Spoločnosť - Rian Normalie s.r.o, držiteľ certifikátu EN ISO 9001: 2015

Spoločnosť Rian Normalie s.r.o. je kolektív ľudí s bohatými skúsenosťami v oblasti strojárskeho priemyslu, ktorý je orientovaný na požiadavky a ciele zákazníka, náš tím ľudí sa aktuálne venuje obchodnej, výrobnej a inžiniersko-poradadenskej činnosti, prostredníctvom týchto služieb dokážeme komplexne zabezpečiť spokojnosť zákazníka.

Po založení v roku 2016 sme sa orientovali predovšetkým na obchodnú činnosť a distribúciu náhradných dielov pre formy na vstrekovanie plastov a lisovacie nástroje, no s rastúcimi požiadavkami klientov, rástol rozsah našich čínností a aktuálne vieme komplexne zabezpečiť potreby firiem z oblasti strojárskeho priemyslu.

Výrobná činnosť dielov podľa výkresovej dokumentácie našej spoločnosti aktuálne tvorí 70% produktov, ktoré zabezpečujeme pre našich klientov, vzhľadom na kvalitné softwarové, strojové vybavenie a dostupnosť rôznych materiálov vieme komplexne vyriešiť požiadavky zákazníka. Naše dlhoročné skúsenosti nám rovnako umožnujú inžiniersko - poradenskú činnosť, kedy dokážeme navrhnúť riešenie pre aktuálnu aplikáciu klienta.

Od roku 2019 sme držiteľom certifikátu ISO 9001, čo nás zaväzuje konať a pracovať zodpovedne, odborne, morálne a ľudsky vo vzťahu k našim zákazníkom.